Balso par sporta/rotaļu laukuma projektu!

Balso par sporta/rotaļu laukuma projektu!

Ir sākusies balsošana par Dārzciema apkaimes iesniegto līdzdalības projektu, lai izveidotu Dārzciemā rotaļu/sporta laukumu Sesku ielā 13A.

Tā kā apkaimes abās skolās stadioni ir nožēlojamā stāvoklī un citu laukumu nav, tad šis laukums būs ļoti nozīmīga vieta aktivitātēm visām iedzīvotāju grupām.

Mēs ticam, ka laukums ir ļoti vajadzīgs mūsu apkaimei. Balsošana ir sākusies, un, lai saņemtu līdzfinansējumu, nepieciešami aptuveni 3000 balsu.

Mērķa grupa ir bērni, pusaudži, pieaugušie – visa apkaime iegūs! Tiks ievērojami uzlabota apkaimes infastruktūra un iedzīvotāju pašsajūta, kā arī veselība ilgtermiņā.

Projektā ieplānots:
– multifunkcionāla rotaļu elementu iekārta bērniem (3-14 g. v.);
– četru platformu rotaļu elementu iekārta mazākiem bērniem (1-8 g. v.);
– šūpoles zīdaiņiem un bērniem;
– ligzdas šūpoles;
– balansa šūpoles;
– tīklu piramīda;
– līdzsvara koka bluķi;
– vingrošanas iekārtas;
– galda tenisa galds;
– soliņi atpūtai, atkritumu urna;
– spēcīgāku prožektoru uzstādīšana.

Segums – attīrīta koka šķelda.

Mīļš paldies RTU studentiem Beatei Lozdai, Agritai Bookgirl Kusnirei, Lindai Riekai un Mārim Umbraško par palīdzēšanu tā tapšanā.

Nākotnē šo teritoriju varētu uzlabot vēl, veidojot šo vietu kā apkaimes satikšanās krustpunktu, kur runāt, spēlēties, izzināt, priecāties kopīgos pasākumos un veidot mūsu apkaimi labāku un draudzīgāku. Daudz vietas ideju attīstībai – grāmatu apmaiņas punkts, basketbola grozs, volejbola laukums, kā arī vieta, kur iedzīvotājiem pašiem veidot savus apstādījumos u. c. Iegūs visa Rīga, jo būs par vienu labāku vietu vairāk un daudz priecīgāku cilvēku.

Šis projekts būtu kā sākums, kas turpinātu un mudinātu piederību, sabiedrības integrāciju un aktīvu iedzīvotāju līdzdalību. Šobrīd ticība, ka iedzīvotājiem ir spēja lemt par savu apkaimi, ir zema, tāpēc šī projekta realizācija ir reāla iespēja dot ticību un apvienot.

Kā Tu vēl vari palīdzēt – ieraksta komentāros atzīmē savus Dārzciema kaimiņus, lai tie seko mūsu apkaimes lapai https://www.facebook.com/DarzciemaApkaime, jo mums ir vajadzīgi balsotāji!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *