Personības

Personības

Dārzciema skolās mācījusies vesela hokejistu plejāde, ieskaitot Artūru Irbi, Hariju Vītoliņu, Sandi Ozoliņu, Rodrigo Laviņu, Aigaru Ciprusu, Grigoriju Panteļējevu, Viktoru Ignatjevu, Leonīdu Tambijevu, Sergeju Naumovu, Aleksandru Beļavski, Andreju Kardašu, Aleksandru Ņiživiju, Kārli Skrastiņu, Oļegu Sorokinu, Rodrigo Laviņu, Atvaru Tribuncovu, Juri Klodānu, Oskaru Bārtuli. 55. vidusskola pārsaukta pāragri mūžībā aizgājušā hokejista Sergeja Žoltoka vārdā.

Rīgas 93. vidusskolu absolvējis arī Mārtiņš Gailītis jeb “Marka”, grupas “Double Faced Eels” solists un ģitārists, taču viņš nav vienīgais mūziķis apkaimē — ar koši oranžām kolonnām apkārtni atdzīvina Holšteinu ģimenes mājas terase.

Dārzciemā mājvietu bija radis arī aktieris un Atzinības krusta virsnieks Leons Krivāns (1938–2020), kas atzinību ieguvis ar komiskajām lomām filmās “Kapteiņa Enriko pulkstenis”, “Dāvana vientuļai sievietei” un TV seriālā “Sirdsmīļā Monika”, bet ar ziediem kaimiņus priecējis diplomētais dārznieks un selekcionārs Augusts Sēja.

Dārzciemiešu pulkā ir ne tikai hokejisti un mākslinieki, bet arī Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide.

One thought on “Personības

  1. Labrīt!
    Vestienas ielā dzīvoja un 55.vidusskolā mācījās (nevaru pateikt, līdz kurai klasei) arī Dailes teātra aktieris Harijs Spanovskis.
    Ja nemaldos, arī Olga Dreģe ir dzīvojusi šajā rajonā, bet par šo info neesmu 100% pārliecināta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *