Holšteinu ģimene

Holšteinu ģimene

“Astro’n’out” grupas soliste, Maskačkas apdziedātāja Māra Upmane-Holšteine ar vīru Jāni Holšteinu-Upmani un bērniem par savu jauno mītnes vietu izvēlējušies kādu Dārzciema mājiņu ar koši oranžām terases kolonnām. Interesantā terase, saimnieces un dizaineres iekārtota, jau paguvusi pagozēties “IKEA” interjera ideju lapā.

Goran Gora ir latviešu dziesminieks, komponists, televīzijas ziņu vadītājs un sabiedriskais darbinieks. Komponē mūziku Latvijas lielākajiem teātriem un ir izdevis piecus albumus.

“Astro’n’out” ir viena no populārākajām latviešu grupām. 2003. gadā dibinātā grupa ir izdevusi astoņus albumus un par albumu “Multivitamīnu multipaka” ieguvusi Zelta mikrofonu par labāko 2019. gada Latvijas popmūzikas albumu. “Astronauti” piedalījušies arī dažādās labdarības akcijās, uzstājušies lielākajos Latvijas festivālos un nozīmīgākajās koncertvietās. Populārākie hiti citu starpā ir “Gravitātei nē”, “Dejot trakāk”, “Multivitamīnu multipaka” un “Daļa Rīgas”, kurā apdziedāta Maskavas forštate. Varbūt arī Dārzciems var cerēt uz savu himnu?

Izmantotie avoti

https://astronout.lv/

https://www.ikea.lv/lv/inspirations/colorful-oasis-in-the-city

https://lv.wikipedia.org/wiki/Goran_Gora

Holšteinu ģimene.
Holšteinu ģimene Dārzciema mājas terasē. Avots: https://www.santa.lv/plus/raksts/ieva/janis-holsteins-upmanis-vecakiem-ir-loti-gruti-noskatities-berna-ciesanas-41630/.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *