Piesakieties unikālajām Dārzciema apkaimes ielu zīmēm!

Piesakieties unikālajām Dārzciema apkaimes ielu zīmēm!

Jau informējām, ka Dārzciema apkaimes biedrība projekta "Te ir Dārzciems" ietvaros veidos unikālas apkaimes atpazīstamību veicinošas ielu zīmes, kas iedzīvotājiem būs pieejamas bez maksas.

Tā kā Dārzciema apkaimē ir 47 ielas, no kurām daudzām ir skanīgi un izteiksmīgi floru, faunu un vidi raksturojoši nosaukumi (Cielavu, Gaismas, Grīšļu, Strautu, Steigas, Jenotu, Lapsu, Kaķu, Kameņu, Kraukļu, Papardes, Plaužu, Sesku, Skudru, Ūbeles, Zebiekstes iela), projektā plānots izveidot unikālas apkaimes ielu zīmes ar ielas nosaukumu, grafisku tā attēlojumu (piemēram, skudra, kamene, paparde u.c.) un apkaimes nosaukumu “Dārzciems”, kuru apkaimes iedzīvotāji bez maksas varēs izvietot pie saviem īpašumiem. Papildus ir iespējams pieteikties vizuāli saskanīgai zīmei “Dārzciems”, kas veicinās arī citu Dārzciema ielu iedzīvotāju iesaisti. Šai aktivitātei būs ilgtermiņa rezultāts, kura ietekme nebeigsies līdz ar projekta beigām.

Projekta ietvaros Dārzciema apkaimes biedrība aicina pieteikties BEZMAKSAS ielu zīmei, norādot, kur atrodaties un kura veida zīmi vēlaties izvietot. Zīmju izveide un izvietošana notiks līdz septembra beigām. Ir iespējama biedrības palīdzība tās piestiprināšanai.

Zemāk redzat ielu nosaukumu zīmju skices, kas sadarbībā ar mākslinieku vēl var tikt pilnveidotas.

Pieteikšanās būs atvērta līdz 2024. gada 31. maijam.


Piesakoties zīmei, Jūs apliecināt, ka Jums ir tiesības izvietot tās pie minētā īpašuma vai Jūs uzņematies to saskaņot. Zīmei jābūt izvietotai labi redzamā vietā vismaz trīs gadus.

Dārzciema apkaimes biedrība patur tiesības izvēlēties izvietojamo zīmju veidu.

Priekšroka iegūt zīmes būs Dārzciema apkaimes biedrības biedriem, tādēļ aicinām tai pievienoties! (Biedra gada maksa ir tikai 5 eiro.)

Šādu zīmju izvietošanai īpašs Rīgas domes saskaņojums nav nepieciešams, un tās neaizvieto oficiālās ielu nosaukumu un māju numuru zīmes.

Zīmēm var pieteikties arī juridiskas personas! Adresei ir jāatrodas Dārzciemā, un tās teritorijā ir jābūt iespējai pielikt zīmi.

Ko darīt, ja Jūsu ielai nav attēlojama nosaukuma? Piesakieties zīmei ar uzrakstu "Dārzciems"!


Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros un tiek īstenots no 2024. gada 2. aprīļa līdz 2024. gada 30. septembrim, līguma Nr. RAIC-24-88-lī, noslēgts 09.04.2024.


Informējam, ka anketā norādītie dati tiks apstrādāti un uzkrāti ar mērķi: projekta aktivitāšu organizēšana, kas ietver pieteikumu izvērtēšanu un reģistru; apliecinājuma par zīmju izsniegšanu; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem, kā arī personas datu nodošanu trešajām personām. 

Datu apstrādes pārzinis: Dārzciema apkaimes biedrība,  Kraukļu iela 19, Rīga, LV-1082, e-pasta adrese: abdarzciems@inbox.lv. Informācija par aktivitāti kopā ar foto materiālu var tikt publicēta Dārzciema apkaimes biedrības tīmekļa vietnē, sociālajos tīklos, kā arī izmantota žurnālistikas un publicitātes vajadzībām. 

Piesakoties projektam, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka varat tikt iekļauts/-a vizuālajā materiālā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *